معرفی بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران کیست ؟ افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ؛ هدف آن ها از عمل بینی ، رسیدن به چهره ای زیبا و بینی ای بدون نقص و ایراد می باشد ؛ حال هنگامی که نتیجه جراحی بینی ، مطابق میلشان نباشد ، قطعا حال آن ها خوشایند نخواهند بود ؛ به همین علت ، بیماران باید در حین انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند و بهترین جراح بینی را جهت انجام جراحی زیبایی بینی انتخاب کنند ؛ چرا که جراح بینی و نتیجه جراحی بینی ، رابطه ای مستقیم با یکدیگر دارند.

بهترین جراح بینی تهران

علاوه بر نقش بینی بر روی زیبایی چهره ، نقش حیاتی جهت عملکرد تنفس افراد نیز دارد و بروز کوچک ترین اختلال در آن ، می تواند سبب بروز مشکلات جبران ناپذیر شود.

امروزه جراحی زیبایی بینی ، در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی ؛ اعم از زن و مرد داشته و روزانه تعداد بسیاری از افراد اقدام به انجام آن می کنند ؛ زیرا بینی عضو مرکزی صورت بوده و به همین علت ، بسیار جلب توجه می کند و این موضوع ، سبب می شود تا بینی تاثیر بسیاری در زیبایی چهره افراد داشته باشد.

انتخاب بهترین جراح بینی تهران

  • افراد برای پیدا کردن لیستی از بهترین جراحان بینی در شهر خود می توانند به جستجو در اینترنت بپردازند ؛ علاوه بر آن ، پرس و جو از آشنایانی که در این زمینه اطلاعات دارند نیز کمک شایانی به آن ها می کند.
  • بازدید از سایت و پیج اینستاگرام جراحان بینی و دیدن نمونه کارهای آن ها و به دست آوردن اطلاعاتی از سوابق پزشکی شان کمک شایانی در انتخاب جراح بینی می کند.

ویژگی بهترین جراح بینی تهران

  1. جراح بینی ، انتخابی شما باید در سوابق پزشکی و کاری خود دارای نمونه کارهای موفق بسیاری باشد.
  2.  جراح بینی ، باید از جدیدترین تکنیک ها در انجام جراحی زیبایی بینی استفاده کند.
  3. جراح بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی تسلط کافی داشته و علاوه بر آن ، با نسبت های طلایی صورت نیز آشنایی داشته باشد تا بتواند بین اعضا صورت و بینی تناسب برقرار کند.
  4. اولویت جراح بینی در حین انجام جراحی زیبایی بینی باید سلامت بیمار باشد.
  5. جراح بینی ، باید توانایی ایجاد حس اعتماد در بیماران را داشته باشد.
  6. بهترین جراح بینی ، باید در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی ، به طور کامل به بیماران توضیح دهد.

یافتن بهترین جراح بینی تهران

آیا از نتایج رینوپلاستی خود ناراضی هستید ؟ شما تنها نیستید. حدود 17 درصد از بیمارانی که تحت این روند قرار می گیرند ، جراحی ترمیمی را انتخاب می کنند.

دلایل متعددی برای قرار گرفتن تحت جراحی ثانویه ، وجود دارد. برخی افراد از زیبایی بینی خود راضی نیستند یا در تنفس با مشکلاتی روبرو شده و در بینی شان بافت اسکاری شکل گرفته است ، که نیاز به درمان دارد.

صرف نظر از اینکه قصد انجام جراحی بینی اولیه یا ثانویه را دارید ، برداشتن قدم درست ، بسیار حائز اهمیت است. شما باید جراحی را انتخاب کنید ، که بتواند نتایج رضایت بخش را برای شما خلق نماید.

در ادامه مقاله ، آنچه باید در انتخاب متخصص رینوپلاستی مد نظر قرار دهید ، در اختیارتان قرار داده شده است:

زمینه تخصص

جراحان پلاستیک مختلف ، دارای زمینه های تخصص متفاوتی می باشند. این بدان معناست که هرچند آن ها می توانند ، انواع گوناگون جراحی پلاستیک را در سراسر بدن انجام دهند ، ولی حقیقتاً باید در یکی از این زمینه ها صاحب تخصص ویژه باشند. برخی مواقع جراحان شگفتی های عظیمی را ، در نقطه خاصی از بدن خلق می نمایند.

می توانید با چک کردن وب سایت آن ها ، تماس با مطب یا حتی بهتر از همه ، مراجعه به بیماران قبلی این پزشکان ، اطلاعات مفیدی را کسب نمایید.
تقریباً هر پزشک جراحی ، بر روی یکی از بخش های بدن نسبت به سایر قسمت ها ، جراحی های بیشتری را انجام داده و در آن موفق عمل می نماید. پس درمورد جراحی بینی حتماً به پزشکی مراجعه کنید که متخصص گوش، حلق و بینی باشد.

مشاوره

در جلسه مشاوره با جراح ، پاسخ بسیاری از سوالات خود را خواهید یافت. اگر شما قصد انجام جراحی بینی ترمیمی را دارید ، یک جراح خوب به سرعت متوجه ایرادهای بینی شما شده ، و آنچه را که در بینی شما نیاز به ترمیم دارد برایتان شرح می دهد.

به جراح اجازه دهید تا در خصوص اقداماتی که قرار است ، بر روی بینی تان انجام دهد ، توضیح دهد تا ببینید این توضیحات ، می تواند راه حلی برای دغدغه های شما ارائه دهد یا خیر.

 

 

نگاهی فراتر از بینی

آیا شما می توانید یک بینی جراحی شده را ، از فاصله دور تشخیص دهید ؟ اگر پاسخ مثبت است این نشانه ای دال بر انجام ناموفق جراحی بینی می باشد. یک روند جراحی برای تمام انواع بینی ها مناسب نمی باشد. بنابراین جراح بینی باید تفاوت در ویژگی های شکل صورت هر فرد ، را به خوبی درک کرده و اطلاعات کافی را در خصوص آناتومی صورت ، به منظور خلق هارمونی بین بینی و سایر بخش های صورت ، در اختیار داشته باشد.

یک جراح بینی خوب ، باید بتواند شکل کل بینی شما را در نظر گرفته و بهترین تناسب را در آن ایجاد نماید. او باید موقعیت لب ها ، اندازه کل صورت ، شکل چانه و حتی پیشانی ، را مد نظر قرار دهد. بینی شما باید در صورت تان دارای ابعاد و شکل طبیعی باشد.

اگر این گونه نباشد ، این طور به نظر می رسد که این بینی ، اصلاً برازنده صورت شما نیست. به همین دلیل گاهی جراحی بینی ترمیمی ، با هدف ایجاد این برازندگی و رفع عدم تناسب این اندام ، با سایر ویژگی های صورت انجام می گیرد. جراح در واقع مانند هنرمندی است ، که باید این نواقص را در بینی بیمار رفع نماید. بنابراین باید جراحی را انتخاب کنید ، که بینی شما را در ساختار کل صورت مد نظر قرار دهد.

تجربه ترمیم

هرچند برخی جراحان ، در یک جراحی خاص مثل رینوپلاستی تخصص دارند ؛ ولی برخی از آن ها فراتر رفته و در زمینه رینوپلاستی ترمیمی کسب تخصص می نمایند. این بدان معناست که این جراحان زمانی که جراحی بینی خوب پیش نمی رود و نتیجه نامطلوبی را بر جای می گذارد ، مشکلات بر جای مانده در بینی ، را درمان می کنند.

درمان ثانویه بینی در مقایسه با جراحی بینی اولیه ، بسیار چالش برانگیز تر می باشد ؛ بنابراین اگر شما جراحی را بیابید که در این زمینه تخصص و مهارت داشته باشد ، می توانید به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنید.

به اشتراک گذاشتن موفقیت های قبلی

یک جراح خوب مشتاق است ، تا به بیماران بالقوه خود ، عکس قبل و بعد جراحی افرادی که به دست او تحت درمان قرار گرفته اند ، را نشان دهد. این فرصت خوبی است که بتوانید ، نتیجه کار این جراح را مشاهده کرده و در صورت رضایت از کار او ، وی را برگزینید.

اگر جراحی در وب سایت خود گالری عکس نداشته ، و در نشان دادن عکس های بیماران قبلی خود به شما درنگ کند ، این نشانه خوبی نیست. این امر دال بر این حقیقت است که یا این جراح صاحب تجربه نیست ، و جراحی را بر روی بیماران زیادی انجام نداده ، یا قادر به خلق نتایج مطلوب در جراحی نمی باشد.
امروز متخصص رینوپلاستی خود را بیابید

اطلاعات فوق بعنوان یک چک لیست ، می تواند شما را در انتخاب یک متخصص رینوپلاستی خوب ، راهنمایی کند.

بهترین جراح بینی تهران

دکتر محمد حسین طاهریان ، بهترین جراح بینی تهران ، سالیان بسیاری است که در زمینه جراحی زیبایی بینی ، در حال فعالیت بوده و بیش از شش هزار عمل زیبایی بینی موفق را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند ؛ از این رو ، تجربه و مهارت بسیاری را در این زمینه کسب کرده اند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ، مشاهده نمونه کارهای ایشان ، می توانید به صفحه اینستاگرام دکتر طاهریان مراجعه نمایید.

هزینه جراحی زیبایی بینی توسط بهترین جراح بینی تهران

افرادی که قصد اطلاع از هزینه جراحی بینی را دارند ، باید به جراح بینی مراجعه کنند و پس از معاینه هزینه عمل زیبایی بینی آن ها مشخص می گردد ؛ چرا که هزینه عمل بینی ، با توجه به پارامترهای گوناگونی از هر فرد به فرد دیگر متفاوت می باشد.

سوالات رایج جراحی بینی

زمان کشیدن بخیه و همچنین برداشتن گچ یا قالب پس از جراحی بینی ، چگونه می باشد ؟

معمولا ، پس از گذشت 5 الی 7 روز از جراحی زیبایی بینی ، پزشک اقدام به کشیدن بخیه های غیر جذبی و برداشتن قالب یا گچ بینی می کند ؛ لازم به ذکر است ، بخیه های جذبی پس از گذشت مدتی ، به خودی خود می افتند.

آیا بارداری پس از جراحی زیبایی بینی ، فرم ظاهری بینی را تحت تاثیر قرار می دهد ؟

امکان تورم بینی در دوران بارداری ، همانند سایر اعضا بدن وجود دارد که با اتمام بارداری ، تورم آن از بین رفته و به حالت اولیه خود باز می گردد.

 

آیا امکان انجام همزمان جراحی درمانی و زیبایی بینی وجود دارد ؟

بله ، تنها لازم به ذکر است ، مدت زمان جراحی افزایش می یابد.

دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی چند روز است ؟

کسانی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی ، قرار گرفته اند ، می توانند پس از گذشت 7 الی 10 روز از انجام این جراحی ، به انجام امور روزانه خود پرداخته و به سرکار باز گردند ؛ اما آن ها ، همچنان باید از انجام فعالیت های سنگین خودداری نمایند.

مدت زمان انجام جراحی زیبایی چقدر است ؟

مدت زمان مورد نیاز جهت انجام عمل زیبایی بینی ، با توجه به میزان ناهنجاری و مشکلات بینی متفاوت می باشد ؛ اما در حالت کلی ، زمان این جراحی ، بین 1 الی 3 ساعت تخمین زده می شود.

تفاوت جراحی بینی بسته و باز چیست ؟

تنها تفاوت جراحی بینی به روش بسته یا باز ، در نواحی ایجاد برش می باشد ؛ برش های مورد نیاز در عمل بینی به روش بسته ، در نواحی درونی حفره های بینی و در روش باز ، در ناحیه میانی حفره های بینی ( کلوملا ) ایجاد می گردند.