انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، در حال حاضر با افزایش تعداد جراحان زیبایی بینی در سر تا سر کشور ، بسیار مشکل شده است ؛ همانطور که می دانید جراح بینی ، تاثیر به سزایی در جراحی بینی دارد و نتیجه این عمل نیز بستگی به میزان مهارت و تجربه پزشک دارد ؛ از این رو انتخاب این فرد مهم ترین مقوله در زمینه جراحی زیبایی بینی به حساب می آید.  دکتر محمد حسین طاهریان بیشتر در این مورد توضیح داده ایم.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

جراح بینی ، در حین رینوپلاستی باید علاوه بر در نظر گرفتن زیبایی فرم ظاهری بینی به حفظ عملکرد طبیعی بینی نیز توجه نشان دهد. حال در صورتی که جراح منتخب بیمار به اندازه کافی مهارت یا تجربه کافی را نداشته باشد ، احتمال اینکه بیمار دچار مشکلاتی همچون نامتقارنی حفره های بینی ، بی حسی ، مشکلات تنفسی و غیره شود بسیار زیاد است ؛ بنابراین در حین انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران بسیار دقت کنید.

 

بهترین جراح بینی در تهران

اگر از بینی تان کلافه شده اید و آن را دوست ندارید ، چون برازنده صورت تان نیست ، می توانید جراحی بینی را بعنوان گزینه رفع این مشکلات برگزینید. اگر احساس می کنید بینی شما خیلی کوچک یا خیلی بزرگ است ، خیلی مردانه یا خیلی زنانه است ، کج است یا بر روی آن قوز بدشکلی وجود دارد ، رینوپلاستی درمان مشکل شماست.

اگر احساس می کنید نوک یا پل بینی شما بسیار پهن است ، دکتر محمد حسین طاهریان بهترین جراح بینی در تهران می تواند به شما در رسیدن به شکلی از بینی که به دنبال آن هستید ، کمک کند. اگر در نفس کشیدن یا خوابیدن دچار مشکل هستید ، با رینوپلاستی می توانید برای همیشه از شر این مشکلات خلاص شوید.

زمانی که این پروسیجر تکمیل شد ، شکل ظاهری بینی و تغییرات جذاب ، طبیعی و متوازن بینی خلق شده توسط جراح بینی شما، برای همیشه ثابت باقی خواهد ماند.

چرا انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران بسیار اهمیت دارد ؟

وقتی شما برای داشتن یک بینی جدید ، یا جراحی کردن بینی تان تصمیم می گیرید ، مرحله بعدی که در دستیابی شما به موفقیت اهمیت بسیار زیادی دارد ، انتخاب جراح برای این پروسه است.

این عمل ، نظامی است که به یک آموزش بی عیب و نقص ، سال ها تجربه ، دانش عملکردی و آناتومیکی از استخوان های صورت ، دانش فنی ، قضاوت فوق العاده و حس زیباشناسی نیاز دارد.

یک جراح رینوپلاستی خوب در تهران باید متعهد و مسئولیت پذیر بوده و به حفظ سلامت و کمک به بیمار برای دستیابی به آنچه در جستجوی آن است ، علاقمند باشد.
دکتر محمد حسین طاهریان بهترین جراح بینی در تهران ، با سال ها تجربه و انجام هزاران رینوپلاستی موفق ، به ترکیب کاملی از این ویژگی های الزامی دست یافته است.

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

 1. افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، برای آشنایی با جراحان بینی می توانند به جستجو در اینترنت بپردازند یا این که از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرند.
 2. بازدید از سایت و اینستاگرام جراحان بینی تاثیر به سزایی در آشنایی با آن ها دارد ؛ زیرا علاوه بر آشنایی با سوابق پزشکی آن ها می توانید نمونه کارهایشان را نیز مشاهده کنید.
 3. شرکت در جلسه مشاوره با پزشک و بیان خواسته و انتظارات خود از عمل بینی و شنیدن نظرات ایشان نیز کمک شایانی به انتخاب بهترین جراح بینی در تهران می کند.
 4. رفتن به مطب جراح مورد نظر و صحبت با بیماران وی در رابطه با میزان رضایت آن ها نیز تاثیر فراوانی بر روی انتخاب جراح بینی دارد.

ویژگی بهترین جراح بینی در تهران

 • پزشک ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی تسلط کافی داشته باشد تا بتواند بین بینی و دیگر اعضا صورت تناسب بر قرار کند.
 • ایجاد حس اعتماد در بیماران یکی از مهم ترین ویژگی های جراح بینی است.
 • یک جراح بینی خوب در تهران ، باید اطلاعات کافی در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی به بیماران بدهد.

شما و جراح رینوپلاستی 

قبل از اقدام به انجام جراحی رینوپلاستی ، باید نسبت به انتخاب خود به مرحله اطمینان کامل رسیده باشید. در انتخاب جراح فاکتورهایی از قبیل تحصیلات ، تجربه ، مدرک ، بورد تخصصی و سایر موارد باید مد نظر قرار گیرد.

همچنین باید از حس زیبا شناسی جراح خود ، که در عکس های بیماران قبلی او نمایان است و در زمان برگزاری جلسه مشاوره ، در هنگام گفتگو درباره اهداف شکل جدید بینی شما آشکار می شود ، اطمینان کامل داشته باشید.

علاوه بر تمام موارد ، یک جراح بینی خوب در تهران باید بخشی از هدف جراحی خود را به بهبود کیفیت زندگی بیمار ، از طریق انجام جراحی زیبایی اختصاص دهد. یافتن یک جراح با مهارت های پیشرفته و بهره مندی از سطح دانش عمیق ، یکی از مهمترین قدم هایی است که در مسیر تصمیم گیری برای قرار گرفتن تحت جراحی بینی ، برداشته می شود.

با انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، هارمونی صورت خود را خلق کنید. هر چند در این رویکرد دستیابی به نتیجه مطلوب ، از طریق تکنیک های پیشرفته جراحی هدف اصلی می باشد ، ولی دکتر محمد حسین طاهریان تنها به بینی شما نمی نگرد. او در زمان طراحی برای عمل بینی شما ، متغیرهای متعددی را مد نظر قرار می دهد. او با آگاهی از نیاز به خلق یک بینی که باید از نظر زیبایی ، انتظارات بیمار را تامین کند ، جنبه های عملکردی این اندام را نیز مد نظر قرار می دهد.

با در نظر گرفتن تغییرات ویژه مورد نیاز در بینی شما ، باید ویژگی های طبیعی بودن بینی و حفظ توازن آن با سایر ویژگی های صورت ، و همچنین شکل صورت شما نیز رعایت شود.

دیگر ویژگی های مهم بهترین جراح بینی در تهران

تمرکز بر روی رینوپلاستی با سال ها تجربه

بهتر است یک جراح پلاستیک عمومی را برای انجام رینوپلاستی خود انتخاب نکنید.

استفاده از تکنیک جراحی دقیق و در عین حال ملایم

یک تکنیک ریز بینانه به همراه برخورد ملایم با بینی ، الزامی می باشد ؛ چون یک خطای میلی متری در بینی شما نشان داده می شود.

داشتن تجربه جراحی ترمیمی

تخصص جراح برای بازسازی بینی از طریق بازیابی شکل خوشایند و عملکرد درست ، سطح عمیق دانش آناتومی و داشتن یک تجربه بی نظیر و سالم برای بیمار را تضمین می کند.

دانش زیبا شناسی

زمانی که عکس های کارهای قبلی دکتر محمد حسین طاهریان بهترین جراح بینی در تهران را نگاه می کنید ، می توانید توانایی ها و سبک کار او را درک کنید.

گفتگوی شفاف

جراحان دارای قدرت گفتگوی بالا بوده و عمیقاً به خواسته ها و نیازهای بیمار خود اهمیت می دهند.

انواع بینی

بینی ها را با توجه به ویژگی های منحصر به فردشان می توان به سه دسته بینی های گوشتی ، استخوانی و غضروفی تقسیم کرد ، در ذیل در رابطه با هر یک از بینی ها به طور مفصل توضیح داده شده است :

جراحی بینی گوشتی توسط بهترین جراح بینی در تهران

از ویژگی بینی های گوشتی ، می توانیم به مواردی همچون پوست ضخیم و غضروف ضعیف اشاره کنیم ؛ وجود پوست ضخیم در بینی های گوشتی ، جراحی زیبایی بینی را با کمی مشکل رو به رو می کند. به همین علت گفته می شود افرادی که بینی آن ها در دسته های دیگر قرار می گیرد ، نسبت به افرادی که بینی آن ها گوشتی می باشد نتایج مطلوب تری از جراحی زیبایی بینی دریافت می کنند.

لازم به ذکر می باشد کسانی بینی آن ها گوشتی است ، با توجه به مطالب فوق از انجام جراحی زیبایی بینی صرف نظر نکنند ؛ چرا که در حال حاضر برای انجام عمل بینی گوشتی از تکنیک های نوین و استاندارد استفاده می شود که سبب موفقیت عمل این نوع از بینی ها شده است.

 

رینوپلاستی استخوانی توسط بهترین جراح بینی در تهران

بینی هایی که دارای پوست نازک ، غضروف محکم و قوز یا برآمدگی می باشند در دسته بینی های استخوانی قرار می گیرند. بینی های استخوانی ، به علت ویژگی های منحصر به فردشان نتایج بسیار مطلوبی از عمل زیبایی بینی دریافت می کنند. لازم به ذکر است ، در برخی از مواقع که پوست بینی های استخوانی بسیار نازک است ، عمل زیبایی بینی با مشکل مواجه می شود ؛ چرا که پوست نازک کوچکترین ایرادات را نشان می دهد.

جراحی بینی غضروفی توسط بهترین جراح بینی در تهران

افرادی که بینی آن ها در دسته بینی های نیمه غضروفی قرار می گیرد ، ویژگی هر دو دسته قبلی را دارد ؛ در واقع بینی غضروفی ، ترکیبی از بینی گوشتی و استخوانی می باشد.

انواع روش های عمل بینی

این پروسیجر ، تحت یکی از دو روشی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، انجام می گیرد ؛ لازم به ذکر است انتخاب کدام یک از روش های رینوپلاستی با توجه به شرایط بیماران توسط یک جراح بینی خوب در تهران صورت می گیرد.

 • تکنیک باز
 • تکنیک بسته

تفاوت رویکرد باز و بسته ؛ با بهترین جراح بینی در تهران

بارزترین تفاوت میان دو روش بسته و باز در نواحی ایجاد برش می باشد ؛ برش های مورد نیاز جهت انجام جراحی زیبایی بینی در روش باز در سطح خارجی پوست بینی و در روش بسته در نواحی درونی بینی ایجاد می شود.

تاثیرگذاری انتخاب بهترین جراح بینی تهران

یکی از مواردی که از سوی متقاضیان عمل زیبایی مورد کم توجهی قرار گرفته است ، قدرت و میزان تاثیری است که پزشک بر روی این رویه خواهد گذاشت. بسیاری از افرادی که می خواهند این جراحی را انجام دهند فکر می کنند فقط ضروری است تا از عارضه های جانبی و همچین اقدامات قبل و بعد این جراحی اطلاع داشته باشند ؛ اما در صورتی که در مورد همه این موارد آگاهی داشته باشید و باز هم بهترین جراح بینی در تهران را برنگزیده باشید ، به آن نتیجه ای که همیشه به دنبالش بودید نخواهید رسید.

دقیقا به همین دلیل است که باید در مورد یک جراح بینی خوب در تهران و اثری که کار او بر نتیجه رینوپلاستی خواهد گذاشت هم اطلاعاتی را در گوشه ذهن خود داشته باشید. در این بخش توضیحات مختصری را در این مورد به سمع و نظر شما رسانده ایم.

برای اینکه متقاضی جراحی زیبایی بینی به هدف خود از انجام این پروسه برسد ؛ باید یک سری شروط و نکات را در نظر داشته باشد. شاید مهم ترین فاکتور این مرحله ، اثری باشد که بهترین جراح بینی تهران روی این رویکرد خواهد گذاشت. مسئولیت اصلی این عمل ، بر روی دوش جراح می باشد و وی در تک تک مرحله های این جراحی ؛ یعنی قبل ، حین و بعد از آن تاثیر چشم گیری خواهد داشت. شاید برای شما نیز سوال شده باشد که یک جراح خوب بینی در تهران چطور در این روند دخیل است؟ در ادامه نیز توضیح کوتاهی را در اختیارتان قرار داده ایم.

پزشک ، باید قدرت تشخیص بسیار بالایی داشته باشد تا مشکلات و ایرادات این عضو را به خوبی تشخیص داده و عملکرد مناسبی در عمل از خود نشان دهد. بدین معنی که بهترین دکتر عمل بینی تهران باید با در نظر گرفتن تناسب کلی صورت فرد مراجعه کننده ، یک مدل و رویه مناسب را انتخاب نماید.

جراحی بینی با لیزر

در حال حاضر عمل بینی با لیزر ، موضوعی داغ بوده که افکار عمومی را تحت تاثیر قرار است ؛ در این باره باید ذکر کنیم که تمامی مطالب موجود در این باره ، صرفا جهت تبلیغات بوده و امکان انجام این روند با لیزر از نظر علمی ، به اثبات نرسیده است.

تنها کاربرد لیزر در زمینه جراحی زیبایی بینی ، بهبود عارضه های پوستی بینی است و این تکنولوژی ، توانایی اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی استخوان و غضروف را ندارد.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

آیا پس از جراحی زیبایی بینی نیاز به بستری بیمار می باشد ؟

خیر ؛ به گفته بهترین جراح بینی در تهران افرادی که تحت جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند ، پس از گذشت چند ساعت از انجام آن ، ترخیص شده و نیاز به بستری آن ها نمی باشد.

آیا دوران نقاهت طولانی است ؟

خیر ؛ کسانی که تحت عمل عمل بینی قرار گرفته اند ، تنها به مدت 7 الی 10 روز نیاز به استراحت دارند و پس از گذشت این مدت زمان ، می توانند به انجام امور شخصی خود پرداخته و حتی به سرکار بازگردند ؛ اما آن ها باید توجه نمایند ، همچنان به توصیه های دکتر محمد حسین طاهریان بهترین جراح بینی در تهران عمل کرده و از انجام فعالیت های سنگین اجتناب نمایند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

بهتر است بیماران پس از جراحی زیبایی بینی جهت جلوگیری از وارد شدن فشار به بینی ، تا مدتی لباس های آزاد و دکمه دار به تن کنند.

نحوه خوابیدن بعد از پروسه

یک جراح بینی خوب در تهران ، به بیماران پس از عمل زیبایی بینی توصیه می کند که تا مدتی به هیچ وجه بر روی شکم و پهلو خود نخوابند چرا که در آن صورت به بینی آن ها فشار وارد می شود.

یکی از نکات قابل توجه در رابطه با نحوه خوابیدن پس از رینوپلاستی ، در این باره می باشد که قرار دادن دو بالش در زیر سر در حین استراحت و خواب تاثیر به سزایی در رفع تورم و کبودی های ناشی از این رویکرد دارد.

 

بهترین جراح بینی در تهران

مصرف سیگار و الکل بعد از عمل بینی

بیماران باید تا مدتی پس از جراحی زیبایی بینی ، از مصرف نوشیدنی های حاوی الکل و سیگار خوددرای کنند ؛ چرا که مصرف این دو عامل سبب بروز اختلال در روند بهبودی بیماران می شوند.

استحمام بعد از این رویکرد

گچ یا قالب قرار گرفته بر روی بینی ، به هیچ وجه نباید خیس شود به همین علت دکتر محمد حسین طاهریان بهترین جراح بینی در تهران بیماران را تا مدتی پس از عمل زیبایی بینی از شستن سر منع می کنند ؛ لازم به ذکر است شستن گردن به پایین در هر زمان ایرادی ندارد.

رفع تورم و کبودی بعد از عمل بینی

بروز تورم و کبودی ، جای هیچ گونه نگرانی نداشته و به مرور زمان رفع می شود ؛ حال رعایت برخی نکات به روند بهبودی تورم و کبودی بعد از جراحی بینی تسریع می بخشد ، این نکات عبارت اند از :

 • استفاده از کمپرس یخ
 • مصرف آب آناناس و آب کرفس
 • پرهیز از قرارگیری در برابر نور مستقیم خورشید
 • حذف نمک و ادویه تا مدتی از رژیم غذایی

رژیم غذایی بعد از عمل بینی توسط بهترین جراح بینی در تهران

به بیمارانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ، توصیه می شود تا مدتی از مواد غذایی نرم و آبکی هم چون آب میوه ، شیرموز ، فرنی ، شیربرنج و از این قبیل موارد استفاده کرده و از مصرف غذاهای سفت که نیاز به جویدن دارند ، خودداری کنند ؛ چرا که عضلات صورت در این مدت باید کمترین حرکت را داشته باشند. مصرف مواد غذایی هم چون گوشت قرمز ، مرغ و ماهی نیز در این دوران به بیماران توصیه می گردد.

درد بعد از رینوپلاستی

تا به امروز ، گزارشی در ارتباط با احساس درد شدید پس از عمل ، دریافت نشده است. البته شایان ذکر است بروز درد خفیف که با مصرف مسکن تسکین یابد ، مسئله ای طبیعی بوده که جای هیچ گونه نگرانی ندارد ؛ تنها بیماران باید توجه نمایند بدون اجازه از پزشک معالج خود اقدام به مصرف مسکن نکنند.

هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی در تهران

بیمارانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، برای اطلاع از هزینه عمل بینی باید ابتدا توسط یک جراح بینی خوب در تهران معاینه شوند سپس هزینه نهایی عمل آن ها مشخص می گردد ؛ چرا که هزینه این پروسه با توجه به پارامتر های گوناگونی متغیر است.