جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران

۱۳ دی ۱۳۹۹ بینی مدیر سایت

انجام جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران : جراحی بینی ، یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی و پلاستیک در سراسر جهان می باشد که روزانه افراد بسیاری تصمیم به انجام آن می گیرند ؛ اشخاصی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، به علت نتایج غیر قابل بازگشت جراحی بینی باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند.

 جراح بینی در تهران

جراح بینی ، تاثیر مثبت و مستقیمی در نتیجه جراحی زیبایی بینی دارد ، به طوری که اگر جراح بینی مورد نظر بیمار تجربه و مهارت لازم جهت انجام جراحی بینی را نداشته باشد ، بیماران نتیجه ایده آل و مطلوبی از جراحی بینی دریافت نخواهند کرد.

انتخاب جراح بینی چیره دست و انجام جراحی زیبایی بینی موفق ، سبب می شود که بیمار احساس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشد و در نتیجه اعتماد به نفس او نیز افزایش می یابد ؛ در مقابل ، انجام جراحی بینی در تهران توسط جراح بی تجربه ، احتمال وقوع نتیجه نامطلوب را افزایش داده و همین امر منجر به هزینه های اضافی و پشیمانی می گردد.

روش انجام عمل بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی ، دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته وجود دارد ؛ انتخاب کدام یک از این روش ها با توجه به شرایط بیماران بر عهده جراح بینی می باشد.

بارزترین تفاوت میان این دو روش در ناحیه ایجاد برش می باشد و تفاوت خاص دیگری با یکدیگر ندارند.

 

جراح بینی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی

بیماران در حین انتخاب بهترین جراح بینی ، باید مواردی همچون سوابق تحصیلی و کاری ، اخلاق کاری ، نمونه کارهای جراح بینی و غیره را مد نظر قرار داده و با توجه به این موارد بهترین جراح بینی را انتخاب کنند.

افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، اما آشنایی کافی با جراحان بینی ندارند می توانند در اینترنت به جستجو بهترین جراح بینی بپردازند و به سایت و اینستاگرام آن ها مراجعه کرده نمونه کارها و سوابق کاری و پزشکی آن ها را مشاهده کنند.

مراجعه به مطب جراحان بینی منتخب بیماران نیز کمک شایانی به انتخاب جراح بینی می کند ، چرا که بیماران با مراجعه به مطب علاوه بر صحبت با پزشک می توانند به طور حضوری با دیگر مراجعه کنندگان وی نیز صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را جویا شوند.

ویژگی بهترین جراح بینی

  • جراح بینی باید با اصول ریاضی و دانش زیبایی شناختی آشنایی داشته باشد.
  • جراح زیبایی بینی باید سلامت فرد را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
  • بهترین جراح زیبایی بینی باید با آرامش و صبر به خواسته ها و انتظارات بیماران از انجام جراحی زیبایی بینی توجه کرده و با در نظر گرفتن ساختار بینی شان ، یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به آن ها بدهد.
  • جراح زیبایی بینی باید توانایی جلب اعتماد بیماران را داشته باشد.
  • جراح زیبایی بینی باید توانایی تجسم فرم ظاهری بینی را بعد از عمل بینی داشته باشد.

 

 

عوارض عمل بینی

بروز درد خفیف ، تورم ، کبودی و از این قبیل موارد در پی انجام جراحی زیبایی بینی ، مسئله ای طبیعی است که موقتی بوده و به مرور در طی گذشت زمان ، بر طرف می گردد و منجر به بروز مشکلات جدی در افراد نمی گردد.

حال در صورتی که جراح بینی ، از تجربه و مهارت کافی در زمینه عمل بینی برخوردار نباشد ؛ در پی انجام جراحی زیبایی بینی ، خطراتی ؛ از جمله درد شدید ، خونریزی ، عفونت ، بی حسی ، مشکلات تنفسی ، نا متقارنی حفره های بینی و از این قبیل موارد بیماران را تهدید می کند ؛ بنابراین ، افراد زیباجو خواستار انجام عمل بینی ، به منظور جلوگیری از بروز عوارض و همچنین ، دریافت نتایج مطلوب باید در انتخاب پزشک ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است ، رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی نیز جزء عوامل تاثیر گذار بر روی نتیجه عمل بینی ، بوده و بی دقتی در آن منجر به بروز عوارض می گردد ؛ بنابراین ، رعایت توصیه های پزشک را نیز فراموش نکرده و سهل انگاری نکنید.

آیا بارداری موجب بروز تغییر در نتیجه عمل بینی می گردد ؟

در دوران بارداری ، بینی نیز همانند سایر اعضا بدن دچار تورم می گردد که با اتمام این دوران ، تورم به وجود آمده نیز بر طرف می گردد ؛ بنابراین ، لازم به ذکر است بارداری پس از جراحی بینی ، موجب تغییر در فرم ظاهری آن نمی گردد.

مدت زمان انجام جراحی زیبایی بینی چقدر است ؟

مدت زمان مورد نیاز جهت انجام عمل زیبایی بینی ، با توجه به میزان مشکلات بینی هر فرد متغیر می باشد ؛ اما در نهایت جراحی بینی ، بین ۱ الی ۳ ساعت به طول می انجامد.

آیا جراحی بینی دردناک است ؟

خیر ، میزان درد ناشی از عمل بینی ، بسیار خفیف بوده و با مصرف مسکن بر طرف می گردد.

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی از هر فرد به فرد دیگر با توجه به ویژگی منحصر به فرد بینی شان متفاوت می باشد ؛ از این رو هزینه نهایی جراحی زیبایی بینی پس از معاینه بیمار به دست جراح بینی مشخص می گردد.

مقالات مرتبط