چگونه بهترین یک جراح خوب برای رینوپلاستی را انتخاب کنیم ؟ تاثیر بینی ، بر زیبایی چهره افراد ، بسیار زیاد می باشد ؛ به همین علت است که امروزه بسیاری از مردم برای عمل کردن بینی شان اقدام می کنند. هنگامی که فرد قصد انجام جراحی بینی را دارد ، باید بداند که عوامل بسیاری در نتیجه عمل بینی او تاثیر گذار هستند ، لذا باید نسبت به آن عوامل دقت لازم را به کار ببندد. دکتر محمد حسین طاهریان  بهترین جراح بینی در شهر تهران ، دارای سوابقی درخشان در این حوزه هستند ، که می توانید نمونه کارهای ایشان را با مراجعه به گالری سایت یا اینستاگرام مشاهده نمایید.

 

جراح بینی-دکتر طاهریان

 

 • جراح یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در عمل رینوپلاستی است. از این رو به صراحت می توان گفت که انتخاب جراح پلاستیک بسیار مهم است و بیماران باید در این مورد دقت کافی داشته باشند.
 • در صورتی که عمل بینیبه دست بهترین جراح بینی تهران که به اندازه کافی در این زمینه تجربه و مهارت دارد ، انجام گیرد ، بیمار بهترین نتیجه را از عمل بینی به دست خواهد آورد ؛ در غیر این صورت ممکن است بیماران بعد از عمل ، دچار عوارضی ؛ همچون مشکلات تنفسی ، غیر قرینگی حفره ها، عفونت ، بی حسی ، خونریزی و غیره شوند.
 • اشخاصی که قصد عمل کردن بینی خود را دارند ، باید دید واقع بینانه نسبت به فرایند داشته باشند و توجه کنند که با انجام رینوپلاستی ، معجزه رخ نمی دهد ؛ تنها ایرادات بینی آن ها برطرف شده و فرم ظاهری آن زیباتر می شود و در نهایت ، زیبایی چهره را به همراه دارد.

فاکتورهایی که باید در انتخاب جراح بینی در نظر بگیرید :

اولین و مهم ترین فاکتوری که باید در زمان انتخاب پزشک مورد نظرتان مد نظر داشته باشید ، برخورداری او از گواهینامه انجمن جراحان گوش و حلق و بینی و دارا بودن بورد تخصصی ، در زمینه عمل بینی می باشد. بسیاری از پزشکان مدعی هستند جراح می باشند ، ولی دارای گواهینامه انجمن جراحان گوش و حلق و بینی و بورد تخصصی در رینوپلاستی نیستند. این امر به شما اطمینان می دهد ، تا بهترین شانس را برای رسیدن به اهداف خود خلق نموده و خطر بروز عوارض و نیاز به جراحی پیچیده ترمیمی ، را که بسیاری از زیباجویان به دلیل کوتاهی در مرحله انتخاب جراح بینی درگیر آن می شوند ،کاهش دهید.

بهترین جراح بینی

هنگام انتخاب بهترین دکتر عمل بینی ، چند مرحله ساده زیر را که به موفقیت شما کمک می کند را مد نظر قرار دهید:

 • یک جراح خوب بینی باید تمامی آموزش های لازم در خصوص رینوپلاستی اولیه و ترمیمی ، را دریافت کرده باشد.
 • وی باید گالری عکس های قبل و بعد از جراحی را در اختیار زیباجویان خود قرار دهد ، تا زیباجو بتواند به دامنه تنوع کار و طیف مهارت او پی ببرد.
 • وی باید سالانه حجم بالایی از عمل های بینی را انجام داده باشد.
 • مقالات متعددی را در خصوص زمینه کاری در مجلات علمی معتبر منتشر نموده باشد.
 • در کنفرانس های ملی و بین المللی جراحی گوش و حلق و بینی ، در خصوص آموزش تکنیک های عمل کردن بینی ، دعوت شده باشد.
 • اگر پزشک مدعی جراح بینی بودن ، از نشان دادن گالری عکس های قبل و بعد از عمل به بیماران سر باز می زند ، مراقب باشید.

یکی از نکاتی که باید در خصوص مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل مد نظر قرار داشته باشید ، مشاهده نمای روبروی آن هاست. به خاطر داشته باشید که نمای روبه رو ، چالش برانگیزترین نما بوده و بسیار حائز اهمیت است ؛ زیرا این نمایی است که ما روزانه در تعاملات روزمره با مردم ، در موقعیت آن قرار می گیریم.

 

جراح بینی-دکتر طاهریان

 

انتخاب جراح بینی

 1. افرادی که قصد انجام عمل بینیرا دارند ، می توانند با جستجو در گوگل یا پرس و جو از آشنایان و دوستان با تعداد زیادی از جراحان بینی آشنا شوند.
 2. بازدید از سایت و اینستاگرام جراح برای عمل بینی ، کمک بسیار زیادی در انتخاب او می کند ؛ زیرا بیماران می توانند با مراجعه به سایت یا اینستاگرام آن ها علاوه بر دیدن نمونه کارهایشان از سوابق پزشکی آنان نیز مطلع شوند.
 3. رفتن به مطب پزشک مورد نظر و شرکت در جلسه مشاوره نیز کمک شایانی جهت انتخاب جراح بینی می کند ؛ زیرا بیمار در این جلسه می تواند انتظارات خود را بیان کرده و نظر پزشک معالج خود را جویا شوند.
 4. بیماران باید درباره تمامی خواسته ها و نظرات خود در رابطه با عمل رینوپلاستی در جلسه مشاوه با پزشک مورد نظر خود صحبت کنند و پس از شنیدن نظرات جراح ، بهترین تصمیم را بگیرند.
 5. بیماران همچنین باید سوابق پزشکی خود را نیز به طور کامل در اختیار پزشک قرار دهند.
 6. همینطور بیمار می تواند در مطب به صورت حضوری با دیگر مراجعه کنندگان صحبت کرده و اطلاعات بیشتری نسبت به جراح زیبایی بینی مورد نظر خود به دست آورد.

ویژگی جراح بینی

 • پزشک ، در حین عمل باید علاوه بر در نظر گرفتن زیبایی و تناسب چهره و رفع ایرادات بینی فرد ، سلامت و تنفس بیمار را نیز مد نظر داشته باشد.
 • بهترین جراح بینی، همیشه سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار می دهد.
 • بهترین دکتر عمل بینی تهران ، باید مسلط بر علم ریاضی و زیبایی شناسی باشد و از آن طریق بهترین مدل بینی را به بیماران خود پیشنهاد دهد.
 • بهتر است دکتر عمل بینی  ، یک تصویر کلی از نتیجه عمل بیماران خود نشان دهد ، تا آن ها آگاهی نسبی از شکل ظاهری بیتی خود بعد از عمل داشته باشند.
 • دکتر ، باید با صبر و شکیبایی خواسته های بیماران را بررسی کرده و چنانچه بیمار خواسته غیرمنطقی از نتیجه جراحی داشته باشد با استفاده از دلایل منطقی وی را متقاعد نماید.
 • متخصص باید در صورتی که بیمار از خواسته های غیرمعقول خود از جراحی زیبایی بینی منصرف نشد ، از انجام عمل بینی او صرف نظر نماید.
 • جراح بینی ، باید بیماران را با مراقبت های قبل و بعد از عمل آشنا کرده و نکات مهم را در این راستا برای آنان بازگو نماید ؛ چرا که نتیجه نهایی ، علاوه بر تبحر ایشان  به رعایت صحیح و اصولی اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی نیز بستگی دارد.

روش جراحی بینی از سوی بهترین دکتر عمل بینی

برای انجام عمل زیبایی بینی دو روش متفاوت به نام جراحی بینی بسته و باز وجود دارد که برای انجام عمل بینی ، یکی از این روش ها با توجه به شرایط بیماران و نظر جراح  انتخاب می شوند ؛ بنابراین در صورتی که جراح و متخصص گوش و حلق و بینی یکی از این روش ها را برای انجام جراحی شما در نظر گرفت به نظر او اعتماد کرده و اصرار به انجام عمل بینی با روش دیگر نکنید.

هزینه رینوپلاستی توسط یک جراح خوب بینی

رنج قیمت مشخصی برای عمل زیبایی بینی وجود ندارد و هزینه آن طبق شرایط و ایرادات بینی بیماران تعیین می شود ؛ به همین علت ما نمی توانیم قیمت مشخصی برای عمل زیبایی بینی ذکر کنیم ، برای مشخص شدن هزینه نهایی جراحی ، ابتدا بیمار باید توسط جراح بینی معاینه گردد و پس از آن هزینه اعلام می شود.

 

جراح بینی-دکتر طاهریان

 

پرسش های متداول از بهترین جراح بینی

آیا برای انجام عمل بینی محدودیت زمانی وجود دارد ؟

جراح بینی این پروسه را ، در افرادی انجام می دهد که دوران بلوغ در آن ها به اتمام رسیده باشد ؛ اتمام سن بلوغ در دختران 16 سالگی و در پسران 18 سالگی می باشد. رشد بینی از زمان تولد آغاز شده و تا پایان سن بلوغ ادامه پیدا می کند ؛ به همین علت انجام عمل زیبایی بینی قبل از سن بلوغ امکان پذیر نیست ، علت دیگر عدم انجام عمل بینی قبل از سن بلوغ ، این موضوع می باشد که برخی از غضروف های بینی تا زمان بلوغ وظیفه رشد اعضا صورت را به عهده دارند و در صورت انجام جراحی پیش از این موعد ، رشد سایر اعضای صورت مختل می شود.

آیاعمل کردن بینی دردناک است ؟

بر خلاف تصورات عامه مردم ، این جراحی نه تنها دردناک نبوده بلکه دوران نقاهت سختی نیز در پیش ندارد ، درد اندک پس از جراحی زییایی بینی نیز با مصرف مسکن برطرف می شود.

نتیجه نهایی پس از گذشت چه مدتی قابل مشاهده است ؟

در اکثر مواقع به گفته بهترین جراح بینی تهران نتیجه نهایی ، پس از گذشت 1 سال از انجام آن قابل مشاهده می باشد ؛ چرا که رفع تورم ناشی از عمل بینی به 1 سال زمان نیاز دارد ، لازم به ذکر است در بسیاری از مواقع این مدت زمان در بینی های گوشتی بین 12 الی 18 ماه می باشد.

عمل رینوپلاستی چه مدت به طول می انجامد ؟

مدت زمان مورد نیاز جهت عمل کردن بینی ، با توجه به وسعت عمل متفاوت می باشد ؛ اما در حالت کلی مدت زمان مورد نیاز جهت انجام عمل زیبایی بینی بین 2 الی 3 ساعت می باشد.

دوران نقاهت چقدر است ؟

با توجه به تکنیک های نوین و استانداردی که در حال حاضر در رینوپلاستی مورد استفاده قرار می گیرد ، دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی  به 7 الی 10 روز کاهش پیدا کرده است و بیماران پس از گذشت این مدت زمان می توانند به محل کار خود برگشته و به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند ؛ اما لازم به ذکر می باشد که آن ها باید تا مدتی از انجام فعالیت های سنگین هم چون بلند و جا به جا کردن اجسام سنگین خودداری کنند.

📍 جراحی بینی توسط بهترین دکتر عمل بینی تهران

 

✨ سخن پایانی :

هر چند موارد فوق نمی تواند به طور صد در صد تضمین کند ، که همه چیز مطابق میل شما پیش می رود ، اما بعنوان اصول اولیه لازم برای انتخاب یک جراح ، حائز اهمیت بوده و نشان می دهد که وی، بخش عمده ای از فعالیت شغلی خود را به کسب جنبه های هنری و علمی در زمینه عمل کردن بینی های مختلف ، اختصاص داده است.

پس از ملاقات با بهترین جراح بینی در شهر تهران در صورتی که احساس کردید ، برقراری ارتباط با وی برای شما ساده بوده و توانسته اید تعامل خوبی با او داشته باشید ، می توانید در بررسی سایر فاکتورهای انتخاب جراح خوب ، در این مسیر به جلو پیش بروید. در غیر اینصورت ، بهتر است به فکر یک پزشک دیگر باشید ؛ چون برقراری یک ارتباط خوب دو طرفه می تواند به درک اهداف و دغدغه ها و ترسیم یک طرح درمان خوب ، کمک به سزایی نماید.