بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

۳۰ مهر ۱۳۹۸ بینی drtaherianadm1

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران : در حال حاضر با افزایش تعداد جراحان زیبایی بینی در سر تا سر کشور انتخاب جراح بینی بسیار مشکل شده است.

بهترین جراح بینی در تهران

همانطور که می دانید جراح بینی ، تاثیر به سزایی در عمل زیبایی بینی دارد و نتیجه جراحی بینی نیز بستگی به میزان مهارت و تجربه جراح بینی دارد ؛ از این رو انتخاب جراح بینی مهم ترین مقوله در زمینه جراحی زیبایی بینی به حساب می آید.

جراح بینی ، در حین عمل زیبایی بینی باید علاوه بر در نظر گرفتن زیبایی فرم ظاهری بینی به حفظ عملکرد طبیعی بینی نیز توجه نشان دهد حال در صورتی که جراح بینی منتخب بیمار به اندازه کافی مهارت نداشت باشد یا اینکه تجربه کافی را نداشته باشد احتمال اینکه بیمار دچار مشکلاتی هم چون نامتقارنی حفره های بینی ، بی حسی ، مشکلات تنفسی و غیره شود بسیار زیاد است ؛ بنابراین در حین انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنید.

بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی

  1. افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، برای آشنایی با جراحان بینی می توانند به جستجو در اینترنت بپردازند یا این که از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند کمک بگیرند.
  2. بازدید از سایت و اینستاگرام جراحان بینی تاثیر به سزایی در آشنایی با آن ها دارد ؛ زیرا علاوه بر آشنایی با سوابق پزشکی آن ها می توانید نمونه کارهایشان را نیز مشاهده کنید.
  3. شرکت در جلسه مشاوره با پزشک و بیان خواسته و انتظارات خود از جراحی بینی و شنیدن نظرات ایشان نیز کمک شایانی به انتخاب بهترین جراح بینی می کند.
  4. رفتن به مطب جراح مورد نظر و صحبت با بیماران وی در رابطه با میزان رضایت آن ها نیز تاثیر فراوانی بر روی انتخاب جراح بینی دارد.

بهترین جراح بینی در تهران

ویژگی بهترین جراح بینی

  • جراح بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی تسلط کافی داشته باشد تا بتواند بین بینی و دیگر اعضا صورت تناسب بر قرار کند.
  • ایجاد حس اعتماد در بیماران یکی از مهم ترین ویژگی های جراح بینی است.
  • جراح بینی ، باید اطلاعات کافی در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی به بیماران بدهد.

هزینه جراحی بینی

بیمارانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، برای اطلاع از هزینه عمل بینی باید ابتدا توسط جراح بینی معاینه شوند سپس هزینه نهایی جراحی بینی آن ها مشخص می گردد ؛ چرا که هزینه عمل زیبایی بینی با توجه به پارامتر های گوناگونی متغیر است.

مقالات مرتبط