بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

۱۶ آذر ۱۳۹۹ بینی مدیر سایت

معرفی بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران : افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ؛ هدف آن ها از عمل بینی ، رسیدن به چهره ای زیبا و بینی ای بدون نقص و ایراد می باشد ؛ حال هنگامی که نتیجه جراحی بینی ، مطابق میلشان نباشد ، قطعا حال آن ها خوشایند نخواهند بود ؛ به همین علت ، بیماران باید در حین انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند و بهترین جراح بینی را جهت انجام جراحی زیبایی بینی انتخاب کنند ؛ چرا که جراح بینی و نتیجه جراحی بینی ، رابطه ای مستقیم با یکدیگر دارند.

علاوه بر نقش بینی بر روی زیبایی چهره ، نقش حیاتی جهت عملکرد تنفس افراد نیز دارد و بروز کوچک ترین اختلال در آن ، می تواند سبب بروز مشکلات جبران ناپذیر شود .

امروزه جراحی زیبایی بینی ، در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی ؛ اعم از زن و مرد داشته و روزانه تعداد بسیاری از افراد اقدام به انجام آن می کنند ؛ زیرا بینی عضو مرکزی صورت بوده و به همین علت ، بسیار جلب توجه می کند و این موضوع ، سبب می شود تا بینی تاثیر بسیاری در زیبایی چهره افراد داشته باشد.

بهترین جراح بینی تهران

انتخاب بهترین جراح بینی تهران

  • افراد برای پیدا کردن لیستی از بهترین جراحان بینی در شهر خود می توانند به جستجو در اینترنت بپردازند ؛ علاوه بر آن ، پرس و جو از آشنایانی که در این زمینه اطلاعات دارند نیز کمک شایانی به آن ها می کند.
  • بازدید از سایت و پیج اینستاگرام جراحان بینی و دیدن نمونه کارهای آن ها و به دست آوردن اطلاعاتی از سوابق پزشکی شان کمک شایانی در انتخاب جراح بینی می کند.

ویژگی بهترین جراح بینی تهران

  1. جراح بینی ، انتخابی شما باید در سوابق پزشکی و کاری خود دارای نمونه کارهای موفق بسیاری باشد.
  2.  جراح بینی ، باید از جدیدترین تکنیک ها در انجام جراحی زیبایی بینی استفاده کند.
  3. جراح بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی تسلط کافی داشته و علاوه بر آن ، با نسبت های طلایی صورت نیز آشنایی داشته باشد تا بتواند بین اعضا صورت و بینی تناسب برقرار کند.
  4. اولویت جراح بینی در حین انجام جراحی زیبایی بینی باید سلامت بیمار باشد.
  5. جراح بینی ، باید توانایی ایجاد حس اعتماد در بیماران را داشته باشد.
  6. بهترین جراح بینی ، باید در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی ، به طور کامل به بیماران توضیح دهد.

هزینه جراحی زیبایی بینی توسط بهترین جراح بینی تهران

افرادی که قصد اطلاع از هزینه جراحی بینی را دارند ، باید به جراح بینی مراجعه کنند و پس از معاینه هزینه عمل زیبایی بینی آن ها مشخص می گردد ؛ چرا که هزینه عمل بینی ، با توجه به پارامترهای گوناگونی از هر فرد به فرد دیگر متفاوت می باشد.

بهترین جراح بینی تهران

دکتر محمد حسین طاهریان ، بهترین جراح بینی تهران ، سالیان بسیاری است که در زمینه جراحی زیبایی بینی ، در حال فعالیت بوده و بیش از شش هزار عمل زیبایی بینی موفق را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند ؛ از این رو ، تجربه و مهارت بسیاری را در این زمینه کسب کرده اند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ، مشاهده نمونه کارهای ایشان ، می توانید به صفحه اینستاگرام دکتر طاهریان مراجعه نمایید.

سوالات رایج جراحی بینی

زمان کشیدن بخیه و همچنین برداشتن گچ یا قالب پس از جراحی بینی ، چگونه می باشد ؟

معمولا ، پس از گذشت ۵ الی ۷ روز از جراحی زیبایی بینی ، پزشک اقدام به کشیدن بخیه های غیر جذبی و برداشتن قالب یا گچ بینی می کند ؛ لازم به ذکر است ، بخیه های جذبی پس از گذشت مدتی ، به خودی خود می افتند.

آیا بارداری پس از جراحی زیبایی بینی ، فرم ظاهری بینی را تحت تاثیر قرار می دهد ؟

امکان تورم بینی در دوران بارداری ، همانند سایر اعضا بدن وجود دارد که با اتمام بارداری ، تورم آن از بین رفته و به حالت اولیه خود باز می گردد.

آیا امکان انجام همزمان جراحی درمانی و زیبایی بینی وجود دارد ؟

بله ، تنها لازم به ذکر است ، مدت زمان جراحی افزایش می یابد.

دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی چند روز است ؟

کسانی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی ، قرار گرفته اند ، می توانند پس از گذشت ۷ الی ۱۰ روز از انجام این جراحی ، به انجام امور روزانه خود پرداخته و به سرکار باز گردند ؛ اما آن ها ، همچنان باید از انجام فعالیت های سنگین خودداری نمایند.

مدت زمان انجام جراحی زیبایی چقدر است ؟

مدت زمان مورد نیاز جهت انجام عمل زیبایی بینی ، با توجه به میزان ناهنجاری و مشکلات بینی متفاوت می باشد ؛ اما در حالت کلی ، زمان این جراحی ، بین ۱ الی ۳ ساعت تخمین زده می شود.

تفاوت جراحی بینی بسته و باز چیست ؟

تنها تفاوت جراحی بینی به روش بسته یا باز ، در نواحی ایجاد برش می باشد ؛ برش های مورد نیاز در عمل بینی به روش بسته ، در نواحی درونی حفره های بینی و در روش باز ، در ناحیه میانی حفره های بینی ( کلوملا ) ایجاد می گردند.

مقالات مرتبط